O nás

Ve firmě Zednictví Kafka se už od roku 2004 věnujeme stavebním pracím nejrůznějšího druhu. Pomoci Vám dokážeme s výstavbou nového rodinného domu i rekonstrukcí toho stávajícího, se zateplením fasády i všemi ostatními stavebními úpravami. Jsme tu od toho, abychom pro Vás zajistili bezproblémový průběh všech prací a postarali se o to, abyste mohli své nové nebo nově obnovené prostory začít užívat co nejrychleji. Společnost Zednictví Kafka dlouhodobě staví na profesionálním a otevřeném vztahu ke svým klientům a zakládá si na spolehlivosti svých služeb. Chceme, aby naši zákazníci věděli, že jakoukoli jejich zakázku zrealizujeme kvalitně, dáme si záležet i na těch nejmenších detailech a do své práce zahrneme i estetické ohledy a respekt k životnímu prostředí. Možná už na změnu čeká i Váš domov nebo prostory Vaší firmy – a my budeme rádi, pokud práci na nich svěříte právě naší společnosti.

Co konkrétně si u společnosti Zednictví Kafka můžete objednat?

Se svými zákazníky spolupracujeme pravidelně na komplexních zakázkách, které zahrnují jak kompletní realizaci novostaveb, tak rozsáhlé rekonstrukce. Během spolupráce tohoto typu se pro Vás postaráme nejen o samotné práce, ale také o dodávky materiálu a úklid po skončení prací. Zajišťujeme ale i drobné stavební úpravy a přípravné stavební činnosti. Objednat si u nás můžete mimo jiné:

  • rekonstrukci koupelny
  • obkladačské práce
  • dlažby
  • výkopové práce
  • izolace plochých střech a balkonů
  • zateplování fasád
  • sádrokartonářské práce

a další.

V naší společnosti máme k dispozici celý tým kvalifikovaných pracovníků, kteří mají v oblasti stavebnictví dlouholeté zkušenosti, a dokáží Vám tak dodat výsledek, který bude mít dlouhou životnost a zároveň bude maximálně uživatelsky vstřícný. Své služby poskytujeme nejen klientům v Třebíči, ale i v jejím širokém okolí – a spolupracujeme jak s jednotlivými soukromými klienty, tak s firmami nebo veřejnými institucemi. Zkuste naše služby i Vy – věříme, že s nimi budete stejně spokojeni jako stovky našich stávajících klientů!

Provozní doba:

Pondělí – pátek 7 – 16