Zkušenosti se stavebními pracemi

Zednictví Kafka vzniklo už v roce 2004. Během působení firmy na trhu jsme tak měli dost času získat si na Třebíčsku v oblasti stavebnictví svou pevnou pozici i stovky spokojených zákazníků.

Od samého počátku se soustavně věnujeme především stavebním pracím na obytných objektech – pro své klienty jsme už zrenovovali stovky koupelen, ušetřili jim náklady kvalitním zateplením fasády nebo se postarali o jejich novou venkovní dlažbu.

Za sebou ale máme i celou řadu kompletních novostaveb a pravidelně také pracujeme na rekonstrukcích domů a bytů. Své služby držíme na dlouhodobě vysoké úrovni a zároveň nepřestáváme hledat způsoby, jak se zlepšit, třeba formou rozšíření nabídky o trendové materiály.

Oblast stavebnictví se neustále vyvíjí a pro naši společnost je výzvou poskytovat svým klientům služby, které budou kombinací toho nejlepšího z tradičního stavitelství na jedné straně a nejnovějších postupů a technologií na straně druhé.

Máme za to, že jedině tak dokážeme zákazníkům dodat stavební práce, které splní i jejich nejnáročnější požadavky. Ozvěte se nám a dejte nám vědět, jaká je Vaše představa o proměně Vaší stavby! Věříme, že budete s našimi službami spokojeni stejně jako stovky našich stávajících zákazníků.